Studio Spedycja.net


SoftwareStudio
Skip Navigation Links.
 
Home  Strona główna
Demo  Demo
O firmie  Kontakt
SoftwareStudio Kontakt

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest producentem aplikacji Internetowych i rozwiązań biznesowych. Firma specjalizuje się w internetowych aplikacjach bazodanowych.

PRODUCENT APLIKACJI INTERNETOWYCH - Produkcja aplikacji internetowych jest wymagająca – w działaniu i w myśleniu. Spółkę SoftwareStudio tworzą pasjonaci, dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty. ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych (rozwiązań webowych działających w chmurze), dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft.
 
 


visual studio
Programy Technologia Producent
Skip Navigation Links. Nowoczesne rozwiązanie zapewnia technologia Microsoft ASP.net + AJAX oraz baza danych MS SQL 2008 server.
Języki programowania C#, T-SQL oraz Java.
SoftwareStudio Sp. z o.o.
60-349 Poznań, ul.Ostroroga 5
tel. 061 66 90 641
061 66 90 642
061 66 90 643
061 66 90 644
fax 061 86 71 151
mail poznan@softwarestudio.com.pl
 
(c) Software Studio Sp. z o.o. Poznań 2018
System magazyn narzędzi Usługi informatyczne Reklamacje.net Archiwizacja.net Programowanie Windows Mobile
Programy Programowanie Windows CE CRM Handlowiec Programowanie SQL Magazyn WMS.net